Více pohledů

Chatex 0,5l

Produkt Skladem

SKU:chatex_0.5l
169,00 Kč

Potřebujete se zbavit usazenin v odpadech? Chatex je tím pravým pomocníkem pro vás. Jde o přípravek pro ošetření žump, septiků a jímek s přerušovaným provozem během zimního období. Jeho výhodou je vysoká funkčnost i za nízkých teplot.

Bezpečnostní listy k výrobku zde

Detaily

Chatex je přípravek určený pro ošetření žump, septiků a jímek s přerušovaným provozem během zimního období. Jeho výhodou je vysoká funkčnost i za nízkých teplot. Chatex rozkládá usazeniny, kaly, tuhý organický odpad, ale také odstraňuje nepříjemný zápach. Máte chatu, chalupu či jiný rekreační objekt? V tom případě je Chatex tím ideální pro vás. Půllitrové balení vám vystačí na cca 2 – 4 metry odpadních vod.

Dávkování přípravku: Přípravek se dávkuje přímo do míst, kde chcete, aby účinkoval. A to do umyvadla, WC, sprchového koutu, vany, dřezu a dalších. Pro dosažení maximálních výsledků přípravek zalijte vodou tak, aby se dostal co nejhlouběji do zařízení. Pokud přípravek dávkujete rovnou do zařízení, snažte se jej promíchat s obsahem tohoto zařízení. Nikdy přípravek neaplikujte na suchou vrstvu usazeniny. Při aplikaci přípravku by mělo být zařízení naplněno minimálně do jedné třetiny svého objemu.

Štítky produktu

Štítky oddělujte mezerou. Víceslovné uzavřete v apostrofech (').

Recenze

Napište vlastní recenzi

Recenzujete: Chatex 0,5l