Více pohledů

TREPSAN KLASIK 3l

Produkt Skladem

SKU:trepsan_klasik_3l
889,00 Kč

Trepsan klasik je ekologický, avšak velmi účinný přípravek, který výrazně snižuje zápach odpadních vod, zlepšuje kalové hospodářství, ale také rozpouští a uvolňuje nánosy tuku a jiných nečistot v odpadech, přičemž brání tvorbě nových.

Bezpečnostní listy k výrobku zde

Detaily

Trepsan Klasik je ekologický, avšak velmi účinný přípravek individuální výroby, který se hotoví dle specifických potíží a požadavků pro biologické ČOV i potravinářské provozy. Jde o silný koncentrát vybraných druhů enzymů, které mají zvýšenou štěpící aktivitu organických látek, kam patří zejména tuky, fekálie, celulosa, bílkoviny, sacharidy a jiné. Koncentrát je vyráběn speciálním technologickým postupem, který zajišťuje nejvyšší možnou účinnost přípravku.

Výsledkem tohoto postupu je kapalina, jež obsahuje směs proteolytických, celulolytických, lipolytických a amylolytických enzymů, které plní svůj účel biologickou cestou.Trepsan Klasik je produkt, který není toxický, je biologicky odbouratelný, navíc šetří životní prostředí. Výhodou prostředku je jeho jednoduchá aplikace, minimální spotřeba, ale vysoká účinnost.

Výhody přípravku Trepsan Klasik

  • Výrazným způsobem snižuje zápach odpadních vod, ale i celých odpadních systémů.
  • Zlepšuje kalové hospodářství. Podporuje separaci kalu, stará se o rozpuštění a uvolnění nánosů tuku a jiných nánosů v odpadech, přičemž brání tvorbě nových usazenin.
  • Eliminuje výskyt hlodavců (myši, potkani) v odpadních systémech.
  • Výrazně prodlužuje dobu vývozu žumpy, septiku nebo jímky.

Návod k použití přípravku Trepsan Klasik:

  • Přípravek dávkujeme ideálně přes vstup do odpadního systému (například vpusť). Přípravek pak na sebe ihned naváže všechny usazeniny a nečistoty. Nemusíte mít strach, protékající voda nijak zvlášť nesnižuje účinnost tohoto přípravku. Postupem času dochází k uvolňování nečistot a usazenin už v kanalizaci, zároveň dojde k promíchání obsahu na přítoku.

Dávkování pro ČOV:

  • 1:100 až 1:300 na 1 m3 (množství odpadní vody/24 hodin – dle potíží).

Dávkování v potravinářských provozech, ve vývařovnách a jinde:

  • V případě havarijního stavu vyvolaného ucpanými odpady: dávkujeme 1 x denně zhruba 0,2 – 0,3 l přípravku do každé vpusti, jež je zatěžována až do vymizení potíží, což trvá cca týden. Poté dávkování snižujeme na cca polovinu původní dávky.

 

Štítky produktu

Štítky oddělujte mezerou. Víceslovné uzavřete v apostrofech (').

Recenze

Napište vlastní recenzi

Recenzujete: TREPSAN KLASIK 3l