Více pohledů

TREPSAN PROFI 5l

Produkt Skladem

SKU:trepsan_profi_5l
1 764,00 Kč

Trepsan Profi je ekologický, avšak velmi účinný přípravek, který výrazně snižuje zápach odpadních vod, zlepšuje kalové hospodářství, ale také rozpouští a uvolňuje nánosy tuku a jiných nečistot v odpadech, přičemž brání tvorbě nových.

Bezpečnostní listy k výrobku zde

Detaily

Trepsan Profi je ekologický, avšak velmi účinný přípravek individuální výroby, který se hotoví dle specifických potíží a požadavků pro biologické ČOV i potravinářské provozy. Jde o silný koncentrát vybraných druhů enzymů, které mají zvýšenou štěpící aktivitu organických látek, kam patří zejména tuky, fekálie, celulosa, bílkoviny, sacharidy a jiné. Koncentrát je vyráběn speciálním technologickým postupem, který zajišťuje nejvyšší možnou účinnost přípravku.

Výsledkem tohoto postupu je kapalina, jež obsahuje směs proteolytických, celulolytických, lipolytických a amylolytických enzymů, které plní svůj účel biologickou cestou.Trepsan profi je produkt, který není toxický, je biologicky odbouratelný, navíc šetří životní prostředí. Výhodou prostředku je jeho jednoduchá aplikace, minimální spotřeba, ale vysoká účinnost.

Výhody přípravku Trepsan Profi:

  • Výrazným způsobem snižuje zápach odpadních vod, ale i celých odpadních systémů.
  • Zlepšuje kalové hospodářství. Podporuje separaci kalu, stará se o rozpuštění a uvolnění nánosů tuku a jiných nánosů v odpadech, přičemž brání tvorbě nových usazenin.
  • Eliminuje výskyt hlodavců (myši, potkani) v odpadních systémech.
  • Výrazně prodlužuje dobu vývozu žumpy, septiku nebo jímky.

Dávkování v potravinových provozech, vývařovnách a dalších – v případě havarijního stavu:

  • V případě, kdy se vám bude ucpávat odpadní systém je doporučené dávkování 1 x denně 0,2 – 0,3 l do každé vpusti, kde se vyskytl problém. A to až do doby, kdy bude problém odstraněn, což by mělo trvat zhruba týden. Poté se dávka snižuje na dávku udržovací, která je cca polovinou startovací dávky.

Dávkování pro ČOV:

  • 1:100 až 1:500 na 1 m3  - množství vody/24 hodin dle potíží)

Štítky produktu

Štítky oddělujte mezerou. Víceslovné uzavřete v apostrofech (').

Recenze

Napište vlastní recenzi

Recenzujete: TREPSAN PROFI 5l